Jdi na obsah Jdi na menu

Zájezdy


turistika-.jpgNaše Odborová organizace pořádá již tradičně každým rokem několik zájezdů či výletů pro naše členy a jejich rodinné příslušníky. Každoročně je tak možnost se vypravit na cesty po našich památkách, za historií i do krásné přírody. Vysoká obsazenost všech zájezdů svědčí o jejich oblíbenosti. Budeme rádi za tipy kam vyrazit ...

​Zájezdy a výlety jsou pořádány v souladu se  Zásadami pro pořádání zájezdů Odborové organizace .

Historie zájezdů, uskutečněné v minulých letech najdete v záložce Historie.

 

 

 

 

PLÁN ZÁJEZDŮ NA ROK 2022:

 

2. dubna 2022 - VLAKOVÝLET DO NEZNÁMA - tradiční celodenní výlet vlakem na místa známá i neznámá.
Cena: členové a rodinní příslušníci 200Kč, děti zdarma.

 

23. dubna 2022 - ZÁMECKÉ PERLY VÝCHODNÍCH ČECH - návštěva zámků v Hrádku u Nechanic, Karlovy Koruny v Chlumci nad Cidlinou a ve Slatinicích.
Cena: členové a rodinní příslušníci 600Kč, děti zdarma.

 

21. května 2022 - ENERGYLANIA - návštěva polského megazábavního parku Energyladia
Cena: členové a rodinní příslušníci 900Kč, děti zdarma.

 

??. června 2022 - HRAD ZVÍKOV, ORLICKÁ PŘEHRADA A ZÁMEK ORLÍK - návštěva zámku Orlík, plavba po Orlické přehradě a návštěva hradu Zvíkov.
Cena: členové a rodinní příslušníci 700Kč, děti zdarma.

 

13. - 14. srpna 2022 - VÍKEND V ČESKÉM KRUMLOVĚ - návštěva zámku Červená Lhota a pobyt v Českém Krumlově. V průběhu pobytu navštívíme zámek a s průvodcem si projdeme historické centrum města. Zájezd je dvoudenní včetně ubytování v hotelu se snídaní.
Cena: členové a rodinní příslušníci 1.490Kč, nečlenové 1.890Kč, cizí 2.290Kč, děti do 18let 990Kč.

Plakát k zájezdu ke stažení ZDE

 

17. září 2022 - ZA VÍNEM A BURČÁKEM NA PÁLAVU - návštěva oblíbeného sklípku rodiny Topolanských v Pavlově. Další program bude doplněn.
Cena: členové a rodinní příslušníci 600Kč.

 

1. října 2022 - ZÁMEK JAROMĚŘICE NA ROKYTNOU A HISTORICKÁ TŘEBÍČ - návštěva zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou a historické části Třebíče s židovskou čtvrtí a zámkem.
Cena: členové a rodinní příslušníci 600Kč, děti zdarma.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Změna programu i termínu u všech zájezdů vyhrazena! Zájezdy se uskuteční pouze při dostatečném počtu přihlášených účastníků!

Současně je nutné počítat s nevyzpytatelnou situací v souvislosti s pandemií a různých nepředvídatelných omezeních, které mohou ovlivnit či znemožnit uspořádání zájezdů ....

Všechny zájezdy pořádá Odborová organizace na své vlastní riziko. Při přihlášení mají členové Odborové organizace a jejich přímí rodinní příslušníci vždy přednost před ostatními! V ceně zájezdů pořádaných Odborovou organizací není zahrnuto pojištění. Odborová organizace nepodniká v cestovním ruchu.

 

 

 

​Máte-li doma nějaké fotografie z našich zájezdů, které pořádáme pravidelně již od roku 2002, tak nám je pošlete na email a my je zde zveřejníme. Nenechávejte si své vzpomínky jen pro sebe. Předem Vám moc děkujeme …

 

wallhaven-170845.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kamila - Výlety

7. 9. 2021 9:03

Ahoj,
super nabídka zájezdů na další rok. Asi by jsi byl zklamaný, kdybych nedala nějaký typ :) Takže Stezka Valaška.
Hezký den! K.