Jdi na obsah Jdi na menu

Zájezdy


turistika-.jpgNaše Odborová organizace pořádá již tradičně každým rokem několik zájezdů či výletů pro naše členy a jejich rodinné příslušníky. Každoročně je tak možnost se vypravit na cesty po našich památkách, za historií i do krásné přírody. Vysoká obsazenost všech zájezdů svědčí o jejich oblíbenosti. Budeme rádi za tipy kam vyrazit ...

​Zájezdy a výlety jsou pořádány v souladu se  Zásadami pro pořádání zájezdů Odborové organizace .

Historie zájezdů, uskutečněné v minulých letech najdete v záložce Historie.

 

 

 

 

ZÁJEZDY V ROCE 2021:
 

29. května 2021 - SKALNÍ MĚSTA ADRŠPACH A TEPLICE - celodenní autobusový zájezd do NPR TEPLICKO-ADRŠPAŠSKÉ SKÁLY s jejich prohlídkou a plavbou po Adršpašském jezírku.
Cena: členové a rodinní příslušníci 400Kč, děti zdarma.
Plakát k zájezdu ke stažení ZDE

 

12. června 2021 - ZÁMEK HLUBOKÁ A TŘEBOŇ - celodenní autobusový zájezd s návštěvou zámku Hluboká nad Vltavou a zámku v Třeboni. V Třeboni bude možnost prohlídky města, cestou zpět krátká zastávka na zajímavém místě.
Cena: členové a rodinní příslušníci 500Kč, děti zdarma.
Plakát k zájezdu ke stažení ZDE

 

21. srpna 2021 - ZOO LEŠNÁ - celodenní návštěva ZOO Lešná u Zlína
Cena: členové a rodinní příslušníci 300Kč, děti zdarma.
Plakát k zájezdu ke stažení ZDE

 

18. září 2021 - ZA BURČÁKEM NA PÁLAVU - návštěva Čejkovic a Sklípku rodiny Topolanských v Pavlově.
Cena: členové a rodinní příslušníci 600Kč.

Plakát k zájezdu ke stažení ZDE 

 

9. října 2021 - ZÁMKY BUČOVICE A SLAVKOV, MOHYLA MÍRU - návštěva zámků v Bučovicích a Slavkově, včetně Mohyly Míru u Prace.
Cena: členové a rodinní příslušníci 500Kč, děti zdarma.

Plakát k zájezdu ke stažení ZDE

 

 

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Změna programu i termínu u všech zájezdů vyhrazena! Zájezdy se uskuteční pouze při dostatečném počtu přihlášených účastníků!

Současně je nutné počítat s nevyzpytatelnou situací v souvislosti s pandemií a různých nepředvídatelných omezeních, které mohou ovlivnit či znemožnit uspořádání zájezdů ....

Všechny zájezdy pořádá Odborová organizace na své vlastní riziko. Při přihlášení mají členové Odborové organizace a jejich přímí rodinní příslušníci vždy přednost před ostatními! V ceně zájezdů pořádaných Odborovou organizací není zahrnuto pojištění. Odborová organizace nepodniká v cestovním ruchu.

 

 

 

​Máte-li doma nějaké fotografie z našich zájezdů, které pořádáme pravidelně již od roku 2002, tak nám je pošlete na email a my je zde zveřejníme. Nenechávejte si své vzpomínky jen pro sebe. Předem Vám moc děkujeme …

 

wallhaven-170845.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář