NÁBOROVÁ AKCE

Odborová organizace vyhlásila dlouhodobou náborovou akci.

Každý člen naší Odborové organizace, který v období od 1.června 2021 prokazatelně získá ke členství nového člena získá jednorázovou odměnu ve výši 800Kč za každého získaného člena.

Odměna je členovi který získal nového člena i novému členu vyplacena ve formě dárkové poukázky. Ta je členovi poskytnuta nejdříve po prvním měsíci, členství nového člena. Podmínkou je, že nový člen nesmí být ve zkušební době. Jméno člena, který nového člena získal ke členství musí být uvedeno na přihlášce.

Touto náborovou akcí není dotčena trvalá odměna pro člena, který ke členství získá nového člena a který se může v počtu dvou osob může bezplatně zúčastnit jednoho libovolného zájezdu pořádaného naší organizací. Více ZDE

2021-06-03--1-.png

2021-06-03--2-.png