Rekreace

Níže naleznete aktuální nabídky ze Svazu Nové odbory k výhodné rekreaci a rekondičním lázeňským pobytům, která je určena našim členům a jejich rodinám. Touto nabídkou je vytvořena široká a pestrá nabídka, ze které si vybere každý.

REKONDIČNÍ POBYTY V LÁZNÍCH:

​Lázně LUHAČOVICE 2024

lazne_luhacovice_2024_a4.jpg

​Lázně SLATINICE 2024

lazne_slatinice_2024_a4.jpg

V PŘÍPADĚ ZÁJMU PROSÍM VYPLŇTE POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ZDE

PRONÁJEM REKREAČNÍCH CHAT:

Pokud není uvedeno jinak, jsou veškeré nabídky a cenové podmínky platné po celý rok 2023, bez ohledu na hlavní a vedlejší sezónu. Požadavky na pobyt v nabízených zařízeních je potřeba provádět s dostatečným předstihem, výhradně prostřednictvím Odborové organizace.
Negarantujeme, že Vámi zvolený termín bude možné z kapacitních důvodů příslušného zařízení Vám zajistit.

Na veškerou rekreaci a lázeňské pobyty může každý člen naší organizace čerpat finanční příspěvek ve výši 500Kč.