Rekreace

Níže naleznete aktuální nabídky k výhodné rekreaci, rekondičním pobytům či nabídku táborů a dalších ... Touto nabídkou chceme vytvořit širokou a pestrou nabídku, ze které si vybere každý.

• Chaty Podnikové odborové organizace VEBA - nabídkový leták ZDE

• PAKOŠTANE - Chorvatsko 2021 - PRO NAŠE ČLENY A JEJICH RODINY POSKYTUJEME SLEVU VE VÝŠI 9% ZE ZÁKLADNÍ CENY - nabídkový leták ZDE
  • GDAŃSK - Polsko 2021 - PRO NAŠE ČLENY A JEJICH RODINY POSKYTUJEME SLEVU VE VÝŠI 7% ZE ZÁKLADNÍ CENY - nabídkový leták ZDE

• LETNÍ DETSKÝ TÁBOR 2021 - nabídkový leták ZDE PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

Pokud není uvedeno jinak, jsou veškeré nabídky a cenové podmínky platné po celý rok 2021, bez ohledu na hlavní a vedlejší sezónu. Požadavky na pobyt v nabízených zařízeních je potřeba provádět s dostatečným předstihem, výhradně prostřednictvím Odborové organizace. Negarantujeme, že Vámi zvolený termín bude možné z kapacitních důvodů příslušného zařízení Vám zajistit.

Na lázeňské pobyty může každý člen naší organizace čerpat finanční příspěvek ve výši 500Kč.

wallhaven-348370.jpg