Rekreace

Níže naleznete aktuální nabídky ze Svazu Nové odbory k výhodné rekreaci, rekondičním pobytům či zahraničním zájezdům, která je určena našim členům a jejich rodinám. Touto nabídkou je vytvořena široká a pestrá nabídka, ze které si vybere každý.

REKONDIČNÍ POBYTY V LÁZNÍCH:

REKREACE V ODBOROVÝCH CHATÁCH:

ZAHRANIČNÍ REKREACE:

Pokud není uvedeno jinak, jsou veškeré nabídky a cenové podmínky platné po celý rok 2022, bez ohledu na hlavní a vedlejší sezónu. Požadavky na pobyt v nabízených zařízeních je potřeba provádět s dostatečným předstihem, výhradně prostřednictvím Odborové organizace. Negarantujeme, že Vámi zvolený termín bude možné z kapacitních důvodů příslušného zařízení Vám zajistit.

Na veškerou rekreaci a lázeňské pobyty může každý člen naší organizace čerpat finanční příspěvek ve výši 500Kč.

wallhaven-348370.jpg