MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ VE VÝROBĚ

Na začátku tohoto týdne došlo k vážnému zhoršení situace v souvislosti se stavem zakázek a zajištěním výroby. Proto vedení firmy po dohodě s odborovou organizací přistoupilo k mimořádném omezení výroby každý pátek a každé pondělí, počínaje 15.7. Opatření bude trvat do odvolání, neboť je nyní nemožné odhadnout jak dlouho tato situace potrvá.

Opatření se týká veškeré výroby, prozatím s výjimkou, štípaného dříví, manipulace, expedice, údržba a sklad.

Zaměstnanci, kteří mají dostatek nevyčerpané dovolené (cca třetina zaměstnanců má nevyčerpanou loňskou dovolenou) si mohou požádat o čerpání dovolené, ostatním bude na základě dohody mezi zaměstnavatelem a odborovou organizací poskytnuta náhrada mzdy ve výši 70%.

Věříme, že se rychle podaří situaci vrátit do normálního stavu.