Jdi na obsah Jdi na menu

LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČLENY 2024

I letos vyhlašujeme tradiční LETNÍ SOUTĚŽ.

Zapojit se může každý náš člen. Stačí, když nám na adresu naší organizace (Odborová organizace PILA Ptení, Ptenský Dvorek 100, 798 43 Ptení) zašlete klasickou pohlednici (prostřednictvím pošty opatřené razítkem pošty!) z místa své letošní dovolené.

Soutěž probíhá po celé léto od 20.6. až do 31.8.2024. Rozhodující pro zapojení do soutěže je aby pohlednice byly doručeny nejpozději 2.9.2024. Každý člen, který splní podmínky soutěže a zašle nám pozdrav ze své dovolené bude zařazen do slosování.
Losovat budeme šest výherců, kteří dostanou dostanou voucher na nákup jízdenek Českých drah v hodnotě 1.000Kč. Slosování proběhne v září na schůzi Výboru.

Zúčastnit se může pouze člen naší organizace a od každého člena je možné do slosování zařadit pouze jednu pohlednici.

Voucher v hodnotě 1.000Kč lze využít k nákupu vnitrostátních a mezinárodních jízdenek (kromě jízdenek OneTicket), místenky, lůžka, lehátka, aplikací na In Kartě, jízdenek IDS, k nabití účtu ČD Kredit a v e-shopu ČD také k nabití účtu elektronické peněženky na In Kartě. Voucher nelze uplatnit k úhradě produktů prodávaných jako zboží. Voucherem nelze platit nákup jiného voucheru.

Vouchery mají platnost 12 měsíců a můžete je využít pro úhradu nákupu pouze u pokladní přepážky nebo v e-shopu Českých drah, nikoliv ve vlaku. Při použití u pokladní přepážky na konci nákupu pokladní informujte, že budete platit voucherem, a předejte (nadiktujte) 12místný kód voucheru. 

Těšíme se na všechny vaše pozdravy z dálek i z blízka a všem přejeme krásné léto ...

 

brno_hln_interpanter_ceske_drahy-1320x880.jpg