Pro členy

Odborová organizace svým členům nabízí:

1. ​Možnost být členem odborů s dlouhou tradicí a dobrým postavením ve firmě.
  2. Možnost se podílet kolektivním vyjednávání.
  3. Možnost operativně řešit problémy pracovních podmínek.
  4. ​Možnost mít se na koho obrátit se svými problémy.
  5. Možnost získat účelový finanční příspěvek:
  • při dosažení 50 a 60 let věku formou daru (peněžního anebo nepeněžního) až do výše 1 000Kč.
  • při prvním odchodu do starobního důchodu formou daru (peněžního anebo nepeněžního) až do výše 1 000Kč.
  • na tábory pro děti členů. Stejně tak i na sportovní akce, soustředění, lyžařské kurzy apod. dětí členů ve výši 50 % z ceny, maximálně však 500Kč/rok na každé dítě člena do dovršení 18 let, dle předloženého dokladu o zaplacení, a to jednou ročně.
  • na kulturu a sport (návštěva kina, divadla, sportovního utkání apod.) ve výši max. 400Kč/člen/rok. Jde o součet hodnot průběžně předkládaných vstupenek až do maximální výše za kalendářní rok. Dále lze uplatnit za pronájem sportoviště či sportovního zařízení (hřiště, kurty, kuželky apod.).
  • na rekreaci členům ve výši 50 % z ceny, maximálně však 500Kč/člen/rok. Částka se vyplácí na základě předložené fotokopie dokladu o zaplacení zájezdu či o uhrazení pobytu v libovolném rekreačním zařízení.
  • na kytku či věnec při pohřbu člena maximální do výše 1 000Kč.
  • na Vánoce ve výši max. 500Kč/člen. Příspěvek je vyplácen v měsíci prosinci ve výši a formě dle rozhodnutí Výboru Odborové organizace, v peněžní či nepeněžní formě (např. Dárkovou poukázkou, dárkovým balíčkem apod.).
  • na pojištění členů, kteří mají uzavřenu, či si sjednaní Pojištění zodpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli. Příspěvek je poskytován ve výši 100% sjednaného pojistného, max. 500Kč/rok, pouze na základě předložené sjednané smlouvy a dokladu o zaplacení pojistného.
  1. Možnost využít zvýhodněné rekreace a pobytů ve smluvních zařízeních prostřednictvím svazu Nové odbory.​
  2. Možnosti využití zajímavých zájezdů  a výletů pořádaných naší odborovou organizací.
  3. ​Možnost čerpat dávky ze Sociálního fondu svazu Nové odbory.
  4. Možnost využít další aktivity a výhody zajišťovaných a nabízených svazem Nové odbory (např. výhodné tarify od VODAFONE, slevy u AUTO KELLY, pojištění, rekreaci a další.) Více na www.noveobory.cz

O veškeré příspěvky si musí každý člen žádat sám. Příspěvek musí být vždy uplatněn v průběhu kalendářního roku.

Aktuální nové nabídky svazu Nové odbory pro naše členy: