Jdi na obsah Jdi na menu

Vzkazník

Níže můžete zanechat jakýkoliv vzkaz, rovněž máte-li jakoukoliv připomínku či nápad, co bychom mohli či měli dělat anebo jak něco změnit či zlepšit. Budeme moc rádi za každý vzkaz. Nebojte se to zde anonymně napsat ....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Danča st. - Orlické hory

29. 8. 2016 6:50

Opět úžasné, panoramata - nádhera, ovarové koleno v pondělí se nekonalo :o))), ortéza a berle.....Díky Jardo za výlet, i ty Tvoje pindy byly fajn :o)))))

Jarda Jury - Re: Orlické hory

31. 8. 2016 10:52

I přes drobné nehody se výlet velmi podařil a já věřím, že se všem moc líbil. Bylo to bezva a jsem rád, že jsme si tu sobotu mohli takhle užít ...

Danča st. - Lešná

5. 6. 2016 13:36

Super den, krásné počasí, ZOO si užili děti i dospělí, pohladili jsme si rejnoky, povozili ve vláčku, děti si užily jízdu na konících a vůbec.... moc pěkné to tady bylo.
Plavba lodí po Baťově kanále byla jedna velká pohodička, pivečko bylo pěkně vychlazené a následné opékání buřtů přišlo k chuti. Jardo, kamaráde, opět Ti patří velký dík.
P.S.Jen si dovoluji připomenout, že na Pálavu jsou ještě volná místa.

Jarda Jury - Re: Lešná

5. 6. 2016 18:12

Moc děkuji za pochvalu. Byl to fakt bezva den a náramně jsem si ho užil a jsem rád, že i ty :-)

Danča st. - Re: Re: Lešná

5. 6. 2016 19:05

Takže z nápadovníku je vzkazník, jo?

Danča st. - Zájezd Lešná

16. 5. 2016 12:27

Vážení přátelé, zájezd s dětmi do Lešné 4.6.16 je již obsazen, na zájezd na Pálavu je volných k dnešnímu dni 19 míst. Takže pokud máte zájem, včas se přihlašte. Děkuji.

Danča st. - Osvětim

2. 5. 2016 13:52

Celou neděli jsem se ve vzpomínkách vracela k sobotnímu výletu do Polska. Dozvěděli jsme se hodně informací o opevnění Polska, ale co bylo pro mě nejemotivnější, byla návštěva komplexu táborů známých pod názvem Auschwitz-Birkenau. Každý, kdo se zabývá prkotinami, měl by se sem zajet podívat. Já jsem to chtěla vidět a taky jsem chtěla, aby to viděla na vlastní oči moje 12-ti letá vnučka, která se o tom učí ve škole. Jsem měkota, brečím i u reklam, ale tady jsem musela zamáčknout nejednu slzu. Těch hrůz co se tady stalo...... Jardo, dík, žes ten výlet tak pěkně vymyslel. Jen ten Schindlerův seznam byl už trochu moc. Příště bych prosila něco veselejšího :o))

Admin - Re: Osvětim

3. 5. 2016 19:25

Moc děkuji za pochvalu a osobní dojmy. I do budoucna se budu snažit pořádat atraktivní a zajímavé zájezdy.