• INFORMACE
    Dnes 2.4. proběhlo další “krizové” jednání mezi odbory a vedením firmy o aktuální situaci. Jistě je velmi dobrou zprávou, že výhled na nejbližší dva týdny nepočítá s žádným omezením výroby a do práce se bude chodit normálně dle rozvrhu směn. Situace je komplikovaná a mění se velmi rychle, proto zůstáváme i nadále ve spojení a připraveni operativně jednat o situaci. Řešili jsme i aktuální bezpečnostní a hygienická opatření ve firmě a rozšíření vitamínových balíčků pro zaměstnance, desinfekce společných prostor a další opatření. Další společné jednání je naplánováno na čtvrtek 9.4.

0b98ece6-721a-4c49-ba2d-cb5cf8500c0c.jpeg

08d7a652-28c6-41b2-9be4-1b8ed1665c56.jpeg

• INFORMACE 20.3.
    Dnes se uskutečnilo další krizové jednání mezi odborovou organizací a vedením firmy. Na pořadu jednání bylo projednání všech opatření ve výrobě a v organizaci práce ve firmě. Současně byly dohodnuty další postupy s cílem být připraveni na prohlubování krize. Bylo dohodnuto předávání aktuálních ekonomických výstupů a prognóz v denních intervalech. Současně byla zahájena příprava na vytvoření tzv.krizových scénářů, k zajištění chodu firmy v případech, kdy by se krize dále prohlubovala.
    Další jednání budou operativně pokračovat.

• OZNAMUJEME,
    že další plánovaný zájezd, dne 18.4.2020 do Jaroměřic a Třebíče se preventivně rovněž zcela ruší. Účastnické poplatky za oba zrušené zájezdy budou bezvýhradně všem přihlášeným vráceny zasláním na účet. O dalších výletech se rozhodne podle aktuální situace.

• INFORMACE 16.3.
    Dnes se uskutečnilo další jednání s vedením firmy o opatřeních k zajištění bezpečnosti zaměstnanců. Dohodli jsme se na okamžitém zrušení sobotních směn, úpravě přestávek tak, aby nedocházelo ke kumulaci osob v jídelně (JAV 10:45-11:30, AGROP 11:30-12:00), rozdělení možnosti nákupu v kantýně (JAV 8:00-8:30. AGROP 8:30-9:00) posílení pracovníků ostrahy a úklidu ode dneška, zajištění častější sanitace veřejných prostor a sociálního zázemí a omezení pohybu cizích osob. Aktuální situaci budeme společně sledovat a operativně se informovat a navrhovat další opatření.
    Přes všechno výše uvedené, je potřeba si uvědomit, že každý musí začít sám u sebe. Dodržovat důslednou hygienu a být zodpovědný. Tohle firma na za nikoho neudělá.

• INFORMACE 13.3.
    Dnes se uskutečnilo pravidelné jednání s vedením firmy k aktuálním otázkám. Ubezpečujeme Vás, že v otázce současné epidemiologické krize vedení firmy i odborová organizace průběžně spolu jedná a řeší otázky ochrany zdraví zaměstnanců. Současná opatření jsou dostatečná a odpovídají bezpečnostním předpisům.
    Prosíme o soudnost a zdravý rozum. Zkusme každý začít u sebe, nevystavovat se riziku a dodržovat základní hygienická pravidla.

• UPOZORNĚNÍ!
    S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci nejen u nás, ale i v okolních státech se ruší plánovaný zájezd na Slovensko, který se měl konat v sobotu 28.3. Všem přihlášeným účastníkům se omlouváme. Další plánované akce se tímto rozhodnutím nemění. Děkujeme za pochopení.

• PRVNÍ LETOŠNÍ ZÁJEZD JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI!
    Užili jsme si bezva den a parádní relax v termálech v maďarském Györu. A bylo to super!
    Ovšem další zájezdy se již pomalu blíží. Na konci března se vypravíme na Slovensko, kde navštívíme hrady v Trenčíně, Čachticích a na Beckově. V dubnu potom pojedeme navštívit zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou a památky v Třebíči. Neváhejte a přihlaste se. Více v záložce Zájezdy

• SCHŮZE VÝBORU
    ​Schůze Výboru se uskuteční v pondělí 3.2. mezi 13.30-14.30, za účasti představenstva a.s.

• UPOZORŇUJEME
    V souvislosti s růstem minimální mzdy je s účinností od 1.1.2020 stanoven základní minimální měsíční členský příspěvek ve výši 120Kč!

• UPOZORŇUJEME
    Zájezd do maďarských termálů v Györu se uskuteční až v sobotu 29.2.!!!

• PŘEJEME KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2020!!!

• Poslední letošní zájezd je za námi. V uplynulou sobotu jsme navštívili pohádkový zámek v Moritzburgu včetně krásné výstavy o pohádce Tři oříšky pro Popelku. Hlavní část dne jsme až do večerních hodin strávili v adventně naladěných Drážďanech. Punče i svařáku bylo všude plno a čerstvě upečená štola lákala k ochutnání. Byl to krásný a pohodový výlet za naše hranice